تلویزیون های تعاملی IPTV

تلویزیون های تحت شبکه HotezaIPTV یکی از برترین برندهای جهانی در زمینه راهکارهای متنوع تلویزیون های تعاملی در جهان است. راهکارهای این شرکت در عین سادگی و قیمت مناسب، دارای امکانات فراوان و زیرساختهای بسیار مناسب جهت مدیریت تلویزیون های تحت شبکه هتلی و دیگر راهکارهای ارائه اطلاعات از قبیل Digital Signage را دارا هستند.
راهکارهای Hoteza نیازی به نصب و راه اندازی ست آپ باکس Setup Box نداشته و برروی بیشتر تلویزیون های اسمارت Smart قابل اجرا می باشد. راهکار ابری این محصول نیز هتل را از نگهداری سرور در محل خود بی نیاز کرده و دغدغه خرید سرور جدید و نگهداری از آن را از بین می برد. تکنولوژی برنامه نویسی بر اساس HTML5 در این محصول، استفاده از هر نوع وسیله ای همانند تلفن همراه، تبلت و ... را به راحتی امکانپذیر می سازد.

ویژگی های کلیدی

بی نیاز از ستاپ باکس

راهکارهای IPTV هتزا بدون نیاز به ستاپ باکس بوده و شما را از استفاده از ستاپ باکس بی نیاز می کنند. این راهکارها با بیشتر تلویزیون های Smart هماهنگ و قابل پیاده سازی است.

ارائه بیشتر درخواستهای تعاملی

راهکارهای هتزا قابلیت ارائه بیشتر توابع تعاملی از جمله درخواست و سفارش تاکسی، روم سرویس، ست کردن آلارم، خرید، مشاهده صورتحساب، مشاهده وضعیت آب و هوایی و ...

یکپارچگی کامل با PMS

قابلیت رهگیری پذیرش میهمان، ارسال پیام به میهمانان مقیم، مشاهده و پرداخت صورتحساب، و مشاهده وضعیت اتاقها از قابلیتهایی است که در ارتباط بین راهکارهای هتزا و سیستم مدیریت دارایی بدست خواهد آمد

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

email عضویت در خبرنامه


جهت عضویت در خبرنامه شرکت عدل آفرینان ماندگار، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.