کلید و قفل کارتی

کليد لطفا! اصطلاحی که به وفور در پشت کانتر پذیرش اتاق به گوش میخورد. اخذ و تحویل کليد توسط پذیرشگران در هنگام ورود و خروج ميهمان از اتاق کاری خسته کننده و غيراصولی است که حتی امروزه نيز در برخی از هتلها به چشم میخورد. با ورود تکنولوژیهای نوین به صنعت هتلداری اصطلاحاتی از این قبيل کم کم از سبد هتلهای پيشرفته چيده شدند و جای خود را به روشهای نوین که باعث سهولت و امنيت برای هم ميهمان و هم پرسنل هتل میشوند٬ دادند.
در حال حاضر یکی از دغدغه های افراد در سراسر جهان حفظ امنيت و تجربه احساس آرامش حاصل از به دست آوردن محيطی امن برای اقامت چند روزه خود میباشد٬ به طوری که فرد احساس آرامشی همچون منزل خود را تجربه نماید. این امر و رسيدن به این حس آرامش در هتلها و مراکز اقامتی موجب شروع فعاليت سازمانها و شرکتها برای ساخت محصولاتی امن در زمينه حفظ امنيت محيطهای اقامتی شده است. ارتباط نرم افزار این سيستمها با سيستمهای مدیریت هتلداری بحثی چالش برانگيز میباشد.
از جمله قابليتهای یک نرم افزار مناسب توانایی ارتباط با بخشهای مختلف نرم افزار هتلداری همانند پذیرش و رزرواسيون است. البته این نکته نيز حايزاهميت میباشد که نرم افزار های مدیریت هتلداری نيز بایستی قابليت ارتباط با این نرم افزارها را جهت تبادل اطلاعات داشته باشند. نرم افزار های هتلداری پيشرفته امروزی همانند پروتل Protel HMS و مایکروس فيدليو Micros Fidelio توانایی برقراری ارتباط با اکثر سيستمهای کليد کارتی معروف همانند ,Saflok, Vingcard Honeywell, Siemens را داشته و به راحتی با آن سيستمها تبادل اطلاعات می نمایند.

ویژگی های کلیدی

افزایش امنیت

با استفاده از سیستم های کلید و قفل کارتی در هتل، امنیت استفاده از اتاقها به شدت افزایش خواهد یافت. در این سیستم ها که معمولا با سیستم مدیریت دارایی هتل مرتبط هستند باز و بسته شده اتاق تنها با پذیرش و خروج آن امکانپذیر می باشد

سرعت و دقت

سیستم های کلید و قفل کارتی باعث افزایش سرعت و دقت در آماده کردن کلیدهای مربوط به میمانان خواهند شد. این سیستم ها در صورت ارتباط با سیستم های مدیریت هتلداری، به صورت اتوماتیک اطلاعات مربوط به اتاق را دریافت کرده و کلید مربوط به آن را سریعا آماده و کددهی خواهد کرد.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

email عضویت در خبرنامه


جهت عضویت در خبرنامه شرکت عدل آفرینان ماندگار، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.