راهکار یکپارچۀ پروتل و اینترنت شارژینگ نت بیل

امروزه اکثر میهمانان در هتل خواستار استفاده از اینترنت هستند. کیفیت اینترنت ارائه شده به میهمانان در حین اقامت آنها تاثیر مستقیمی برروی میزان رضایتمندی آنان، تمایل آنها به انتخاب مجدد هتل و مجموع امتیازی که به هتل میدهند دارد. بر اساس یک مطالعه انجام شده توسط networkworld.com انجام شده، نشان میدهد که اینترنت مهمترین ویژگی است که هتل میتواند به میهمانان خود ارائه کند. قابلیت ارائه اینترنت در هتل حتی از ارائه صبحانه، مرکز تفریحی و ورزشی و موضوعات تجملی دیگر مهمتر می باشد.
نرم افزار پروتل قابلیت ارتباط با سیستم اینترنت شارژینگ نت بیل که یکی از معروفترین سیستمهای اکانتینگ اینترنت است را داشته به نحوی که تبادل برخی از اطلاعات همانند ارسال مستقیم شارژ اینترنت به صورتحساب میهمان، امکان ثبت برخی از اطلاعات میهمان در پایگاه داده سیستم اینترنت شارژینگ جهت پیگیری در هنگام بروز رخداد و مشکل و غیره در این راهکار یکپارچه هتلی وجود دارد.


ویژگی های کلیدی

افزایش امنیت

سیستم نت بیل قابلیت ایجاد امینت در برابر تهدیدات و مخاطرات برای کاربران و شبکه هتل را دارا بوده و همچنین نحوه و کنترل دسترسی کاربران به اینترنت و رهگیری فعالیتهای کاربران در مواقعی که هتل با مشکل و یا موضوعی مواجه شده است از دیگر مواردی امنیتی است که در این سیستم ها وجود دارد.

ارائه روشهای مختلف شارژینگ

با توجه به ماهیت متفاوت میهمانان در هتل، امکان ارائه روشهای مختلف اینترنت به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و یا بر اساس حجم مصرفی و نوع محتویات، قابلیتی است که باعث انعطاف پذیری بیشتر این نوع خدمات به میهمانان خواهد شد و برای هتل درآمد زایی بیشتر را به همراه دارد. این امکان به صورت کامل در راهکار یکپارچه پروتل و نت بیل وجود دارد.


مدیریت پهنای باند

کنترل و مدیریت پهنای باند برای کاربران و تعریف پکیج های قابل فروش به آنها از امکاناتی است که باعث کاهش هزینه های اینترنت و از طرفی درآمد بیشتر در این بخش خواهد شد.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

email عضویت در خبرنامه


جهت عضویت در خبرنامه شرکت عدل آفرینان ماندگار، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.