رزرواسیون آنلاین

رزرواسیون آنلاین کم هزینه ترین سیستم رزرواسیون در جهان می باشد. رها شدن از آژانس های مسافرتی و روال های رزرواسیون قدیمی و استفاده از سیستم رزرو بدون کمسیون از طریق این ماژول مزایای زیر را برای هتل شما به همراه دارد:

  • به حداکثر رساندن رزروهای بدون کمیسیون از طریق وب سایت هتل
  • قابلیت یکپارچگی با سیستم های توزیع اینترنتی (IDS, OTA, GDS)
  • ارتباط مستقیم میهمانان، شرکتها و آژانس های مسافرتی با سیستم مدیریت هتلداری
  • بهبود بازاریابی و فروش در هتل با حضور برروی اینترنت و سیستم های توزیع اینترنتی


با استفاده از ماژول رزرو آنلاین پروتل و فراهم شدن تسهیلات فراوان از این طریق برای مشتریان هتل، می توانید یکی از مهمترین پارامترهای ارتباط با مشتری را نشانه گرفته، ضریب اشغال و سود دهی هتل خود را افزایش دهید. این ماژول اطلاعات مربوط به موجودی و قیمت اتاق های هتل را بصورت مستقیم و آنلاین از پایگاه داده پروتل که در هتل نصب است اخذ می کند و ارتباطی تنگاتنگ با رک اتاق و لیست رزرواسیون هتل دارد.
سیستم رزرواسیون آنلاین پروتل قابلیت تعامل با کارتهای شتاب داخلی و همچنین کارتهای اعتباری بین المللی همچون Visa, Mater, Paypal را داشته که فرآیند رزرواسیون و پرداخت را بصورت کاملا مکانیزه و بدون نیاز به کاربران هتل انجام می دهد.

ویژگی های کلیدی

یکپارچگی با وب سایت هتل

ماژول رزرو آنلاین پروتل قابلیت ادغام و یکپارچه شدن با وب سایت هتل را داشته و میتوان آنرا به صورت کامل با وب سایت هتل از لحاظ عملکرد و ظاهری یکپارچه نمود

استفاده از نرخ بهینه

با استفاده از سیستم مدیریت نرخ پروتل و ارتباط آن با ماژول رزرو آنلاین، امکان تعریف نرخ های گوناگون با توجه به شرایط مختلف جهت افزایش و بهینه کردن فروش اتاق وجود دارد. همچنین میتوان به گروهها و آژانس های طرف قرار داد نرخ مخصوص به آنها را تخصیص داده تا رزرو مخصوص به خودشان را در سیستم ثبت نمایند.


فروش واچر و سرویس های اضافه

امکان تعریف و فروش واچر و سرویس های اضافی از قبیل پکیج های مینی بار و یا تورهای موجود در هتل با استفاده از سیستم رزرواسیون آنلاین پروتل وجود دارد. همچنین می توانید کوپن های مخصوص برای رویدادهای خاص را تعریف و در اختیار کاربران خود قرار دهید.


اعمال شرایط مرتبط با رزرو

امکان تعریف کردن شرایط مربوط به لغو یا کنسلی رزرو در ماژول رزرو آنلاین پروتل وجود دارد. این فرآیندها به بخش رزرواسیون در محاسبه و اعمال شرایط مرتبط با لغو رزرو کمک شایانی میکند.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

email عضویت در خبرنامه


جهت عضویت در خبرنامه شرکت عدل آفرینان ماندگار، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.