تجهيزات فروش و سفارش گيري

شرکت اوردرمن یکی از پیشتازان متخصص اروپایی برای توسعه و تولید سیستمهای سفارش گیری و صورتحساب در رستورانها و صنعت هتلداری و گردشگری میباشد. محصولات اوردرمن به خاطر طراحی فوق العاده و نوآوری ، استفاده بسیار آسان و قابلیت اطمینان بسیار بالا دارای شهرت خاصی میباشند. سال به سال هزاران رستوران و مراکز تجاری وابسته به صنایع هتلداری و گردشگری به کیفیت محصولات اوردرمن اعتماد کرده و از آنها استفاده می کنند. هر روز بیشتر از 20 رستوران در سرتاسر جهان به سیستمهای اوردرمن تجهیز می شوند.
ترمینالهای دستی سفارش گیری و پایانه فروش اوردرمن هم اکنون جزء برترین های جهان میباشد. محصولات اوردرمن جهت کامیابی و موفقیت در شرایط سخت محیطی در صنعت هتلداری و گردشگری طراحی و تولید شده اند. طراحی هوشمند و بسیار نیرومند محصولات اوردرمن دلیلی است که آنها را به عنوان ابزاری حرفه ای در رستوران های حرفه ای جهان مطرح می نماید.

ویژگی های کلیدی

سرعت و دقت

ابزارهای سفارش گیری در رستورانهای هتل به شما امکان ثبت سریع سفارشات را داده و اطلاعات مورد نیاز را به سیستم پوز فروشگاهی و از طرف دیگر به فیش پرینترها ارسال می کنند. این عامل باعث کاهش زمان انتظار و سریع خالی شدن میزها رستوران و نهایتا منجر به فروش بیشتر در رستوران خواهد شد.

مقاومت بالا

دستگاههای سفارش گیری اوردرمن به گونه ای طراحی شده اند که در برابر ضربات و فشارهای ناشی از شرایط کاری مقاوم هستند. این گونه از وسایل در زمره دستگاههای صنعتی بوده و این ضمانت را به شما می دهد که بتوانند برای مدت طولانی در شرایط سخت رستوران و سفارش گیری بدون هیچ مشکلی کار کنند.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

email عضویت در خبرنامه


جهت عضویت در خبرنامه شرکت عدل آفرینان ماندگار، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.