نرم افزار مدیریت هتلداری پروتل

سیستمهای نرم افزاری مدیریت هتل یک ابزار مقرون به صرفه بوده که جمع آوری مرکزی، یکپارچه سازی و بهینه سازی اطلاعات را فرآهم نموده و تمامی نیازهای عملیاتی هتل شما را با استفاده از اطلاعات مورد نیاز به نحو احسن مدیریت مینماید.
نرم افزار هتلداری پروتل سهم بزرگی از بازار نرم افزار های مدیریت هتلداری در جهان را با بیش از 17,000 مشتری در کشورهای مختلف دنیا به خود اختصاص داده است. نرم افزار هتلداری پروتل یکی از بهترین راه حل های جامع نرم افزاری بوده که دارای ابزارهای جانبی فراوانی میباشد به نحوی که بیشتر فرآیندهای هتل همانند پذیرش و رزرواسیون، صندوقها، خانه داری، مراسمات، رزرواسیون آنلاین را به شیوه ای نوین مدیریت و کنترل می نماید.
همچنین این نرم افزار هتلداری قابلیت برقراری ارتباط با بیشتر وسایل و تجهیزات مورد استفاده در صنعت هتلداری را داشته و امروزه بیشتر از 1000 رابط باتجهیزات گوناگون از جمله سیستم مخابراتی، سیستم قفل کارتی، تلوزیون های تعاملی IPTV، سیستم مدیریت انرژی در ساختمان، نرم افزارهای مالی و حسابداری و ... را دارد.
نرم افزار هتلداری پروتل دارای نسخه های گوناگون متناسب با اندازه و مقیاس هتلها و کاربردهای آنان است، اما در یک تقسیم بندی کلی به 2 دسته زیر تقسیم می شود:

  • Full Cloud PMS
  • Server-Based PMS
  • Mobile PMS
نرم افزار هتلداری

ویژگی های نرم افزار هتلداری پروتل

سیستم رزرواسیون مرکزی

دسترسی مرکزی به اطلاعات ذخیره شده از دیگر هتلها توسط نرم افزار هتلداری پروتل مقدور می باشد. این سیستم به شما امکان یکپارچه کردن رزروهای ورودی از کانالهای متفاوت را داده و می توانید به صورت مرکزی برای رزروهای دیگر هتلها خود برنامه ریزی کنید

رک نوع اتاق

رک نوع اتاق به شما در رزروهای گروهی در بازه های زمانی مختلف و در انتخاب انواع گوناگون اتاق کمک زیادی می کند. این رک همچنین وضعیت هتل در یک نگاه شامل درصد اشغال، تعداد رزروهای تائید شده، مشروط و در لیست انتظار و تعریف انواع رویداها را امکان پذیر می سازد.


پروفایل میهمان

هر میهمان منحصر به فرد می باشد به همین دلیل پروفایل اختصاصی میهمان ها بهترین مکان برای ثبت اطلاعاتی است که آنها را اختصاصی می کند. به علاوه از طریق اطلاعات آدرس، رزرواسیون و جزئیات بودجه ای آنان می توانید درخواستها و ترجیحات آنان را نیز دنبال کنید و یک بازاریابی موثر را پایه گذاری نمایید.


پیمایشگر پروتل

تنها با یک کلیک موس تمامی اطلاعات و قابلیت های ثبت اطلاعات مورد نیاز در اختیار شماست. پیمایشگر پروتل، مرکز اصلی نرم افزار به حساب می آید. از این طریق شما دسترسی مستقیم به تمامی اطلاعات مرتبط با میهمانان را خواهید داشت. شما می توانید این اطلاعات را در هر زمانی جابجا کنید. تنها روی نام میهمانان در هر لیستی کلیک راست نموده سپس تمامی ابزارها در اختیار شماست.


استعلام فروش

با استفاده از این ابزار در پروتل به سرعت می توانید بهترین نرخ ممکن را برای میهمان در بازه های زمانی گوناگون استعلام گرفته و به او اعلام نمایید. با استفاده از این ابزار کارکنان پذیرش و رزرواسیون به صورت حرفه ای و سریع به درخواستهای میهمانان پاسخ داده و می توانند از این طریق رزرو میهمانان را نیز ثبت کنند.


گزارشات پروتل

پروتل دارای گزارشات متعدد در بخشهای مختلف می باشد که اطلاعات دقیقی از فرآیندهای انجام شده و همچنین اطلاعات درآمدی و اقامتی بر اساس شاخص های مورد نیاز را در اختیار بخشهای مختلف هتل می گذارد. همچنین در پروتل قابلیت ساخت گزارشات جدید به راحتی امکانپذیر می باشند.

هتلداری

شرکت «عدل آفرینان ماندگار» نمایندۀ انحصاری شرکت Protel® Hotelsoftware آلمان و تنها ارائه‌کنندۀ «سیستم‌های استاندارد بین‌المللی فناوری اطلاعات در صنعت هتلداری» در ایران است که از سال 1385 زنجیرۀ کاملی از خدمات مشتمل بر «مشاوره»، «تأمین و نگهداری»، «استقرار و یکپارچه‌سازی» و «آموزش با ارائۀ گواهی‌نامۀ معتبر بین‌المللی» را در حوزۀ تکنولوژی‌های هتلداری ارائه می‌نماید.

email عضویت در خبرنامه


جهت عضویت در خبرنامه شرکت عدل آفرینان ماندگار، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.